Sayı Falı ile Kişiliğinizi Öğrenin

Sayı Falı ile Kişiliğinizi Öğrenin Sayı Falı Nedir, Nasıl Bakılır? Sayı Falına Göre Nasıl Bir Hayatın Olacak?

Sayı falı içerisinde her bir sayı, özel bir anlam taşır. Ünlü matematik filozofları ise, sayılar üzerinde çalışmış, her sayıya bir yorum eklemek istemiştir. Fakat bu çalışmanın devamı gelmediğinden dolayı sayılara yorum katan kişiler de medyumlar olmuştur. Medyumlar ise her sayının özel bir anlam ifade ettiğini düşünür. Her birine farklı yorumlarda eklenmiştir, bu şekilde sayı falının ortaya çıkmıştır.

Numeroloji veya sayı falı olarak bilinen bu fal, kişilerin doğum tarihi, kişiliği hakkında fikir sahibi olmak esastır ve numerolojiye göre bu sayılar arasında anlamlı, gizemli bir ilişki bulunur. Bazı insanlar sayılarında geleceğe dair fikir yürütmek adına kullanılabileceklerini düşünürler. Sayı falına göre en popüler kavramlardan biri, kişilik, gelecek ve hayatınızdaki zorluklar konusunda önemli gerçekleri meydana çıkaran yaşam yolu numarasıdır. 

Sayı Falında Sayılar Neyi İfade Eder?

Sayıların özelliklerini sıralamak gerekirse sayılar 1’den 9’a kadar belirlenir. Sayı falında 1, hırslı ve her konuda net karar veren kişileri temsil eder. 2 sayısı duygusal kişilerdir ve huzurlu bir hayat sürerler. Her sayı, farklı bir kişilik özelliğini temsil eder. Sayı falında rakamlar görmek, genel olarak falına bakılan kişinin hayatında gerçekleşecek olan şeyleri göstermez. Daha çok kişilik özellikleriyle alakalı şeylerdir. 

Sayı falının formülü, kişiliği öğrenmek için gün, ay ve sene ile belirlenir. Sayı falında doğum tarihi önceliklidir. Sayıların günümüze kadar gelişi, antik çağın numeroloji adını verdiği bilimle gelişmiştir. Bu nedenle sayı falında çıkan sonuçlar, bilimsel olarak yapılan araştırmalar çerçevesinde belirlenmiştir.

Sayı Falı Gerçek mi?

Sayı falında her sayının kendine göre çeşitli anlamları varır. Pisagor ile gündeme gelen numeroloji sayesinde, kişiler analizlerini sayılara göre çözebilirler. Astroloji gibi sayı falının temeli, antik uygarlıklara dayanır. Aynı zamanda popülerliği Ortadoğu’dan Batı’ya kadar uzanmaktadır. Doğum tarihinizden yola çıkarak karakter analizi ve hayatın akışını belirlemek mümkündür. Bu yönteme göre, doğum tarihinizdeki tüm sayıları topladığınız zaman meydana gelen tek basamaklı sayı sizin numaranızdır. Sayı falı sayesinde kişilik özellikleriniz, nelerden hoşlandığınız, idealleriniz, hedefleriniz gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.